"Dywizjon 303" - honorowy patronat MON

"Dywizjon 303" - kolejny animatic

STUDIO PRODUKCYJNE ORKA przygotowało pierwszy animatic.

"Dywizjon 303" - wstępne storyboardy

Powstał już wstępny animowany storyboard przygotowany przez LIGHTCRAFT ADVERTISING.

Trwają prace nad projektem "Dywizjon 303"

Łukasz Palkowski ("Bogowie") wyreżyseruje film "Dywizjon 303" na podstawie scenariusza autorstwa Jerzego Skolimowskiego, Ewy Piaskowskiej i Jamesa McManusa.

Ten pełen akcji film fabularny oparty jest w całości na autentycznych wydarzeniach i postaciach. Bogactwo przeżyć i heroizm bohaterów tych czasów, polskich lotników Dywizjonu 303 stały się inspiracją, aby stworzyć niezwykłe dzieło filmowe oparte na bestsellerze Arkadego Fiedlera, który był na gorąco pisaną kroniką działań najlepszego dywizjonu alianckiego Bitwy o Anglię i został wydany w niemal wszystkich krajach świata.

 

Meet Us In Cannes

Tajemnica Westerplatte - zdjęcia na poligonie pod Warszawą.

20 kwietnia rozpoczęto realizację zdjęć do filmu Tajemnica Westerplatte na poligonie wojskowym pod Warszawą. Obecnie trwają prace przy postprodukcji.

Premiera filmu Kac Wawa

Na premierze 2 marca 2012 roku odbyła się Oficjana Premiera pierwszej polskiej komedii 3D - "Kac Wawa".

Prapremiera filmu odbyła się 27.02.2012 w Sadyba Best Mall Cinema.

Wznowienie prac nad filmem Tajemnica Westerplatte

Firma Filmmedia podjęła się dokończenia przerwanego w 2009 roku filmu Tajemnica Westerplatte. W listopadzie 2011 wznowiono produkcję filmu. Sceny są kręcone w hali zdjęciowej przy ul. Chełmskiej w Warszawie, zaś kolejne będą realizowane na przełomie marca i kwietnia 2012.

Zdjęcia do filmu "Kac Wawa"

Wystartowały zdjęcia do nowej komedii w reż. Łukasza Karwowskiego Kac Wawa. Film jest realizowany techniką 3D. Głównym producentem filmu jest SYRENA FILMS. Współprodukcją zajmuje się FILMMEDIA.Monday the 26th. Affiliate Marketing. Filmmedia
Copyright 2012

©

v2h