Kolejny dzień zdjęciowy już za nami!

28 sierpnia odbył się kolejny dzień zdjęciowy do filmu "303 DYWIZJON". Zdjęcia były realizowane w Słomczynie, Oborach oraz w okazałej willi w Konstancinie. Poniżej kilka zdjęć z planu.

fot. Piotr Fotek

fot. Dawid Samojłowicz

fot. Dawid Samojłowicz

"303 DYWIZJON" - rozmowa z odtwórcą roli pilota Jana Daszewskiego

Odtwórca roli pilota Jana Daszewskiego - Aleksander Wróbel spotkał się w Londynie z rodziną pilota i uzyskał mnóstwo niezwykle ciekawych informacji na temat postaci, w którą się wciela. Rozmowa z Aleksandrem Wróblem - odtwórcą roli Jana Daszewskiego

"303 DYWIZJON" - materiał z planu

Jesteście ciekawi jak powstają sceny walk powietrznych? Oto próbka - Kabiny pilotów - na planie

Kolejna produkcja o pilotach myśliwców

Trwają prace przygotowawcze do kolejnej produkcji o pilotach myśliwców walczących w Wielkiej Brytanii podczas II wojny światowej. Film zostanie zrealizowany na podstawie scenariusza Jerzego Skolimowskiego, Jamesa McManusa i Ewy Piaskowskiej. Projekt Film Media S.A. "MYŚLIWCY" nie jest związany z trwającymi obecnie zdjęciami do filmu "303 DYWIZJON" w reżyserii Denisa Delića.

Rozpoczęły się zdjęcia do filmu "Dywizjon 303"

10 sierpnia 2016 roku rozpoczęły się zdjęcia uciekające do filmu pod roboczym tytułem "Dywizjon 303". Zdjecia realizowano w dwóch etapach w sierpniu i wrześniu 2016 roku. Na plan zdjeciowy do Konstancina pod Warszawą przyleciał z Duxford pod Londynem historyczny myśliwiec Hawker Hurricane z kolekcji Historic Aircraft Collection. Samolot z okazji obchodów 75. rocznicy Bitwy o Anglię został przemalowany w barwy Dywizjonu 303 im. Tadeusza Kościuszki.

fot. Bartosz Mrozowski

Trwają prace nad projektem "Dywizjon 303"

Denis Delić reżyseruje film pod roboczym tytułem "Dywizjon 303" na podstawie scenariusza autorstwa Krzysztofa Burdzy, Tomasza Kępskiego i Zdzisława Samojłowicza. Ten pełen akcji film fabularny oparty jest w całości na autentycznych wydarzeniach i postaciach. Bogactwo przeżyć i heroizm bohaterów tych czasów, polskich lotników Dywizjonu 303 stały się inspiracją, aby stworzyć niezwykłe dzieło filmowe opowiadające o działaniach najlepszego dywizjonu alianckiego Bitwy o Anglię.

 

PodkategorieSunday the 21st. Affiliate Marketing. Filmmedia
Copyright 2012

©

v2h